sobota, 11 lutego 2017

Koniec sprzedawania

ciało męskie sprzedane

Ciało, niewątpliwe męskie , giętkie i wyginające się,  pozycje jak widać trzymające wszelkie , stan dobry , nic mu samo z siebie nie odpada, choć nie trzeba wielkiej siły by rozmontować, produkcja chińska. Dłonie w zasadzie dwie dodatkowe, ta trzecia  dostała mi sie juz  od sprzedawcy w takim stanie ,czyli bez bolca , głowa w tle to "upitolona" głowa barbiego którą ewentualnie można nałożyć , jest rzecz jasna w gratisie jeżeli ewentualnie ktoś zechcę. Stojak.

Cena- 54 zł plus wysyłka w okolicach 12 zl- (gdy wysyła wypadnie tajniej to zwrócę nadpłat lalka z modeliny nr 1  ( imiona nie podlegają sprzedaży) - sprzedanaLalka jest na gumkach ,w stawach kolanowych gumki zaczepione na drucikach. Trzeba jednak uważać gdyby się chciało naciągnąć gumki, bo dziurki na głowie ,przez które wychodzą gumki,są zalepione włosami , wiec trzeba naciągać(jeżeli juz) w okolicach pupy.
 Włosy przyklejone  za pomocą pistoletu,pierwszy raz kleiłam i nie wyszło idelane, włosy z wełny lamy, farobowane,  oczy sie trochę się ruszają , ale efektu spania nie ma. Oczka trzeba przesunąc palcem albo np koncówa ołówka z gumką. Wszystko trzeba robic z wyczuciem, np ubierac, bo lalka jest z modeliny, a ta jest krucha, nie należy np ciągnąć przy ubieraniu za paluszki
(co prawda da sie przylepić kropelką jak sie odłamie) tu akurat mam  dodatkowe stopy i dłonie ,plus te ubranka.


5 komentarzy:

 1. Poproszę ciało męskie,bardzo, bardzo!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ależ proszę:)) i
  proszę :))o kontakt na adres kompaktybilny@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Wysłałam mail i czekam z drżeniem łydek na odpowiedź (numer konta i takie tam) :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Aniu! wiem, że nie rozdzielasz zestawów -
  ale jeśli kiedykolwiek się zdecydujesz -
  to chętnie przygarnę Rudą modelinkę -
  choćby bez ciuszków - bo chciałabym
  Ją sobie już sama obdziergać/ubrać :)))

  OdpowiedzUsuń